Skuteczny Marketing Internetowy

Sale!

Jak zarabiać na Afiliacji? Jak zarabiać na polecaniu i programach afiliacyjnych?

(42 opinie klienta)

Original price was: 999,00 zł.Current price is: 297,00 zł.

Czy marzysz o możliwości zarabiania przez internet, nie wychodząc z domu? Chciałbyś zdobyć dodatkowe źródło dochodu, które daje Ci elastyczność i niezależność? Jeśli tak, to kurs “Jak zarabiać na Afiliacji? Jak zarabiać na polecaniu i programach afiliacyjnych?” jest właśnie dla Ciebie!

Nie potrzebujesz własnej firmy, sklepu ani produktów, aby rozpocząć zarabianie poprzez afiliację. Wystarczy, że zrozumiesz zasady tego modelu i nauczysz się skutecznie promować oferty innych osób. Dzięki temu będziesz zarabiać za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu poprzez Twój unikalny link afiliacyjny.

Kategoria:

Jak zarabiać na Afiliacji? W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie internet stał się globalnym rynkiem pełnym możliwości, coraz więcej osób szuka sposobów na zdobycie dodatkowych dochodów online. Jednym z najskuteczniejszych modeli biznesowych, który zdobywa coraz większą popularność, jest marketing afiliacyjny.

To właśnie przez ten model wiele osób odnosi sukces, generując stały i nawet znaczny dochód, nie wychodząc z domu. Zanurzymy się w fascynujący świat zarabiania na afiliacji, odkrywając, jakie korzyści niesie ze sobą to podejście oraz jak zacząć swoją przygodę w tym obszarze. Gotowi na fascynującą podróż w kierunku finansowej niezależności?

Jak zarabiać przez internet w marketingu afiliacyjnym?

Jak nie będąc ekspertem zacząć generować prowizje i zarabiać sprzedając czyjeś produkty? Czy wiesz, że nie musisz mieć firmy, sklepu oraz magazynu, aby zarabiać i sprzedawać produkty lub usługi przez internet? Nie musisz mieć nawet produktów, nie musisz świadczyć usług. Wystarczy, że zaczniesz promować wybrane oferty i dzięki temu będziesz zarabiać za każdym razem określony procent.

Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces to sprawdzona strategia oraz minimalna wiedza jak połączyć wszystkie kropki. Zaczynasz promować produkt, polecać poprzez link afiliacyjny i dzięki temu możesz zarobić kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. To są jak najbardziej realne kwoty.

Jednak trzeba podejść do tego tematu uczciwie – nie zarobisz tego w jeden dzień czy tydzień. Często jest to kilka miesięcy pracy, ale wystarczy jedna godzina dziennie oraz podążanie krok po kroku zgodnie z naszymi instrukcjami.

Natomiast z czystym sumieniem mogę zagwarantować, że Twoja pierwsza prowizja może zostać zarobiona nawet w ciągu 24 godzin od przerobienia kursu. Wystarczy wybrać odpowiedni program afiliacyjny oraz zastosować jedną z podanych technik.

Jak zarabiać przez internet? Jak zarabiać na Afiliacji?

Istnieje wiele sposobów i metod, aby skutecznie zarabiać. W tym całym natłoku informacji łatwo można się pogubić. Od czego zacząć? Jak stworzyć stronę? Jak sprzedać produkt? Na co uważać?

Ten kurs video został stworzony z myślą o osobach początkujących, oraz takich, które są zainteresowane tematyką zarabiania na programach partnerskich, ale nie do końca mają zautomatyzowany system.

To szkolenie dostarcza mnóstwo praktycznej wiedzy, która może Ci się przydać w innych dziedzinach czy biznesach. Prowadzisz sklep internetowy? Świetnie! Dzięki tej wiedzy zwiększysz swoją sprzedaż. Działasz w dropshippingu? Prowadzisz kanał na Youtube lub dowolną inną dziedzinę? Bardzo dobrze!

Nasze warsztaty to seria konkretnych, praktycznych strategii. Jeśli opanujesz je to w dowolnej dziedzinie zarabiania w internecie możesz osiągnąć spektakularny sukces!

Jak działa afiliacja oraz typowy program partnerski?

Ten model biznesowy często mylony jest z piramidami finansowymi! Nic bardziej mylnego. W przypadku sieci afiliacyjnych promujesz i polecasz prawdziwe produkty. Mogą być to cyfrowe produkty np. subskrypcje, abonamenty, kredyty, pożyczki lub bardziej fizyczne, czyli książki, kuchenki, zabawki, ubrania.

Czy wiesz, że możesz w tym modelu promować Allegro czy Amazon? Jeśli ktoś kupi coś na allegro i zarejestruje się z Twojego linku dostajesz po prostu prowizję. Na tym to mniej więcej polega, ale spokojnie – są znacznie lepsze programy, gdzie prowizje są o wiele wyższe!

Czy dużo trzeba sprzedać? Jak zarabiać na Afiliacji?

Nie, absolutnie! Czasami wystarczy zrobić 2 lub 3 sprzedaże i już masz tyle ile wynosi wypłata za cały miesiąc pracy na najniższej krajowej!

Kto za to płaci? Reklamodawcy, czyli osoby, które sprzedają produkty dzielą się zyskiem za to, że przyprowadzisz klienta i sprzedaż produkt.

I nie, nie musisz mieć wielkich umiejętności sprzedażowych. Nie trzeba wydzwaniać po ludziach czy chodzić po domach. Wystarczy, że zrobisz prostą stronę lub bloga – a tego też się nauczysz na naszym kursie. I wybierzesz dowolną strategię marketingową, aby potencjalny klient trafił na Twoją stroną.

Klient klika w link, kupuje, a Ty zarabiasz!

Czy musisz nauczyć się programowania, aby robić strony?

Nie, nie musisz. Obecnie proste strony internetowe można postawić na CMS czyli np. WordPress. Jest to kilka kliknięć myszką i strona już działa. Następnie wybiera się szablon i zmienia jedynie tekst. To jest bardzo proste i w tym kursie masz cały moduł, który jest poświęcony tej tematyce.

Dowiesz się między innymi:

 • jak importować gotowe szablony pod blogi, strony sprzedażowe czy nawet zaimportować gotowy sklep internetowy,
 • jak dodawać obrazki, opisy, zmieniać wygląd (czcionki, kolory, układ),
 • jak tworzyć gotowe lejki sprzedażowe, które generują sprzedaż
 • jak pozycjonować stronę oraz jak tworzyć kampanie na stronie,
 • i wiele innych kwestii niezbędnych, aby rozpocząć przygodę.

Jak zarabiać na afiliacji od zera?

Bez względu na to jaki sposób wybierzesz sposób promowania wybierzesz. Czy to będzie pozycjonowanie, reklama czy budowanie organicznych zasięgów w mediach społecznościowych. Bez strony internetowej nie zaczniesz generować prowizji w systemie afiliacyjnym.

Dodając link afiliacyjny bezpośrednio do reklamy możesz narazić się na blokady kont reklamowych. Dlatego samodzielne działanie i uczenie się na własnych błędach nie jest dobrym rozwiązaniem.

W tym kursie otrzymasz zestaw wskazówek jak zacząć, jak zarabiać na Afiliacji, od czego zacząć i przede wszystkim jakich błędów unikać.

Jakie są modele rozliczeń w afiliacji? Co to jest link afiliacyjny?

Omówimy również podstawy, czyli co to jest link partnerski, link afiliacyjny, jakie są modele rozliczeń, jak rozliczać przychód z urzędem skarbowym. Bez zakładania od razu działalności gospodarczej i płacenia gigantycznego ZUSu.

W dodatkach znajdziesz z poradnik jak później założyć działalność gospodarczą. Przy większych, regularnych kwotach będzie to niezbędne. I to są kwestie, o których nie dowiesz się na innych szkoleniach tego typu. Omówimy sobie jaką formę działalności lepiej wybrać czy rozliczanie na zasadach ogólnych, podatek liniowy czy ryczałt.

Dowiesz się jak zrobić wypłatę pierwszych zarobionych pieniędzy, co to jest CPS, CPA, CPL, CPV czy CPC, jaki model wybrać i w jakich konkretnych sytuacjach.

Szukasz informacji jak zarobić na afiliacji? Jak zacząć promować sieć partnerską?

Nie musisz być jak influencer z milionowymi zasięgami, aby zacząć zarabiać w internecie. Nie musisz być znaną osobą z dużą społecznością na social mediach. Podobne efekty, a często nawet lepsze może osiągnąć mając sprawdzoną strategię, wykupując reklamę i inkasując zwrot z inwestycji.

Na rynku jest bardzo dużo sieci partnerskich. Wiele z nich działa od 10 czy 15 lat i jest to bardzo stabilny, przewidywalny biznes. Sieci partnerskie działają na zasadzie pośrednika, z jednej strony jest wydawca, a z drugiej reklamodawca. To reklamodawca płaci, sieć partnerska pobiera swoją prowizję, a reszta zostaje wypłacona na Twoje konto.

Jeśli przykładowo zaczniesz promować kredyt banku i stawka CPS wynosi 3% od kwoty kredytu. Jeśli klient weźmie kredyt na 100 000 PLN to twoja prowizja wyniesie 3000 zł. W rzeczywistości bank zapłaci znacznie więcej za to, że udało Ci się sprzedać ten kredyt, ale sieć partnerska również pobierze sobie w tym przypadku prowizję. Dla Ciebie tak czy inaczej zostaje 3000 zł na czysto.

Brzmi całkiem dobrze, prawda?

Poza produktami finansowymi typu konta bankowe, pożyczki, kredyty, karty kredytowe, ubezpieczenia, inwestycje. Można promować dowolny inny produkt. Sieci takie jak Allegro, Amazon, Ceneo – posiadają własne sieci partnerskie. Można nawet reklamować strony z aplikacją mobilną i otrzymywać wynagrodzeni za każdym razem, gdy ktoś zainstaluje aplikację.

Jak zarabiać na Afiliacji w branży kursów? Afiliacja to również sprzedaż kursów, ebooków, szkoleń czy biletów na wydarzenia. Przykładowo w zagranicznej sieci ClickBank za sprzedaż kursu możesz zarobić nawet 75%. Takie stawki są jak najbardziej możliwe, ponieważ kurs to cyfrowy produkt, gdzie nie ma kosztów wysyłki czy produkcji.

Jeśli kurs A kosztuje $100 to w tym przypadku twój zarobek za sprzedaż wyniesie $75. Wystarczy sprzedać 15-20 takich kursów i masz odpowiednik najniższej krajowej, na którą często trzeba poświęcić ponad 160 godzin pracy w miesiącu!

Czy jeśli chcę polecać program afiliacyjny czy muszę coś komuś “wpychać na siłę”?

Jeśli szukasz informacji jak zarabiać na Afiliacji i robić to skutecznie to na pewno nie możesz nic nikomu próbować sprzedawać na siłę. To po prostu nie działa. W XXI wieku takie techniki raczej odstarszają potencjalnych użytkowników i klientów. Do sprzedaży trzeba podejść z głową i robić to mądrze.

A jak sprzedawać, aby odnieść sukces? Jak zarabiać na Afiliacji z wynikami?

Trzeba po prostu przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim należy dać się poznać, zbudować zaufanie oraz pozwolić, aby potencjalny klient Cię polubił. Brzmi logicznie? Oczywiście, a w dodatku można to robić w sposób zautomatyzowany.

Wyobraź sobie, że masz system, który automatycznie wysyła wiadomości e-mail, w idealnych odstępach czasu, dzięki temu cała kolejka robi swoją robotę. Przekazując odpowiednią wiedzę lub wartościowe informacje swoim odbiorcą – budujesz zaufanie oraz wiarygodność.

Taka osoba chętniej coś kupi niż jeśli zaczniesz wykupować na ślepo reklamę czy banery w internecie.

W tym kursie otrzymasz gotowe schematy takich systemów oraz krok po kroku jak to zrobić, gdzie założyć konto, jaki system e-mail wybrać, jak to spiąć po kolei.

I takie techniki możesz wykorzystać później w dowolnej innej działalności online. Czy prowadzisz sklep internetowy czy jesteś wydawcą. Automatyczne budowanie relacji z klientem zdecydowanie się opłaci.

Czy e-mail marketing jest trudny?

W ramach afiliacji nie tylko e-mail, ale również wysyłka SMS będzie skutecznym narzędziem. Oba sposoby są banalnie proste, jeśli wiesz co zrobić, na jakich platformach dokonać rejestracji i jak skonfigurować wszystkie kampanie.

Wiadomo, że każdy kiedyś zaczynał. W tym kursie jest wszystko co potrzebujesz, aby osiągnąć sukces. Jeśli kilka lat temu miałbym taką możliwość, aby skorzystać z takiego szkolenia “Jak zarabiać na Afiliacji?” to zapewniam, że byłbym dzisiaj w zupełnie innym miejscu. Niestety początkowo również błądziłem i popełniałem błędy. Dopiero później zrozumiałem, że praca z mentorem daje naprawdę realne i mierzalne efekty.


Strategie sukcesu w marketingu afiliacyjnym

Jak już doskonale wiesz, jeśli chcesz dowiedzieć się jak zarabiać na afiliacji dobrze jest posiadać sprawdzoną strategię oraz odpowiednie techniki. Możliwości zarabiania w tej dziedzinie są niemal nieograniczone. Marketing afiliacyjny

Dzięki możliwościom promowania produktów innych osób i otrzymywania prowizji za każdą sprzedaż, staje się on szansą na finansową niezależność. Kluczem do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie jest jednak odpowiednie planowanie i kształtowanie celów zarówno w krótkiej, jak i długoterminowej perspektywie.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z afiliacją, planowanie działań w krótkiej perspektywie może okazać się kluczowe dla zobaczenia pierwszych efektów. Skup się na produktach lub usługach, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Wybierając te, które są popularne w danym czasie, masz większą szansę na szybki zarobek.

Rozpocznij swoją przygodę z marketingiem afiliacyjnym

Kluczem do sukcesu jest połączenie krótkoterminowych działań z długoterminowym planem. Zrozumienie, że zarabianie online to proces, który wymaga czasu i wysiłku, pozwoli Ci na skuteczne budowanie swojej marki i osiąganie coraz większych dochodów.

Wszystkie te techniki i strategie to nie tylko teoria. Teraz nadszedł czas, aby zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Wartość Twojego sukcesu zależy od regularności i systematyczności Twoich działań. Nie zrażaj się początkowymi trudnościami – każdy sukces wymaga wysiłku.

Wartość tej wiedzy przekracza wartość potencjalnych zarobków. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, przekroczyć swoje granice i zdobywać nowe umiejętności, teraz jest odpowiedni moment.

Zachęcamy Cię do dołączenia do naszego kursu, gdzie krok po kroku przeprowadzimy Cię przez te strategie, podpowiemy, jak planować działania w krótkiej i długoterminowej perspektywie oraz jak efektywnie wykorzystać to jako źródło stałego dochodu lub po prostu okazji, aby sobie dorabiać na afiliacji. Rozpocznij swoją drogę ku finansowej niezależności już teraz!

Agenda kursu “Jak zarabiać na afiliacji?

W tym kursie dowiesz się wszystkiego od A do Z. Krok po kroku przejdziemy przez następujące zagadnienia:

 • Lekcja #1 [21:18]: Wstęp do systemów afiliacyjnych. Jak działa oraz jakie są modele rozliczeń?
 • Lekcja #2 [26:31]: Jaką sieć partnerską/afiliacyjną najlepiej wybrać? Na co uważać?
 • Lekcja #3 [17:13]: Schemat Sprzedaży Internetowej, czyli Lejek Sprzedażowy w praktyce.
 • Lekcja #4 [6:31] : Klient Idealny, czyli jak dobrać grupę docelową?
 • Lekcja #5 [20:22]: Hosting. Domena. Jak postawić stronę WWW w 5 minut?
 • Lekcja #6 [48:49]: WordPress krok po kroku, czyli wszystko co musisz wiedzieć, aby posiadać własną stronę internetową, bez wiedzy: informatycznej, programistycznej.
 • Lekcja #7 [55:41]: Tworzenie strony internetowej jak “budowanie z klocków”  bez programowania przy użyciu wtyczki Elementor. Budowanie Squeeze Page.
 • Lekcja #8 [14:19]: Schemat Strony Sprzedażowej + szablon do pobrania.
 • Lekcja #9 [37:39]: E-mail Marketing. Co to są: Lista Mailingowa? Autoresponder? Mailing? Jak to zrobić?
 • Lekcja #10 [8:34]: Spięcie systemu mailingowego ze stroną Squeeze Page w WordPress.
 • Lekcja #11 [6:15]: Jak robić ciekawe kreacje reklamowe, loga, itd. za darmo?
 • Lekcja #12 [17:07]: Jak stworzyć Lead Magnet? Skąd brać materiały marketingowe?
 • Lekcja #13 [43:27]: Przykład #1: System Sprzedaży Internetowej: WordPress + Getall
 • Lekcja #14 [12:00]: Przykład #2: System Sprzedaży Internetowej: WordPress + SendinBlue
 • Lekcja #15 [20:53]: Analiza fraz kluczowych. Wstęp do reklam na platformie Google Ads.
 • Lekcja #16 [51:44]: Pierwsza kampania na Google Ads.
 • Lekcja #17 [12:40]: Reklama typu Display w Google.
 • Lekcja #18 [20:55]: Zaawansowane metody reklamy, czyli remarketing Google Ads w praktyce.
 • Lekcja #19 [12:25]: Analiza wyników kampanii w Google Ads.
 • Lekcja #20 [23:31]: Inne miejsca na emisje reklam, tania reklama, triki i wskazówki.
 • Bonus #1 [pliki do pobrania]: Gotowe szablony stron (WordPress + Elementor) i materiały z kursu.
 • Bonus #2 [informacja]: Jak rozliczać się z zarobków w programach afiliacyjnych?
 • Bonus #3 [instrukcja]: Jak importować/eksportować strony/szablony w WordPress?

Czego nauczysz się dzięki temu kursowi?

 • Jednej z najważniejszych umiejętności w dzisiejszych czasach – sprzedaży w internecie.
 • Czym są programy partenrskie? Jak obsługiwać Panel? I jak pozwalają zarabiać?
 • Jak zarabiać na blogu? Co to jest Cost per click, cost per lead lub cost per sale?
 • Dowiesz się, że zakładanie fanpage na Facebooku i zbieranie obserwujących nie jest wymagane.
 • Jak wygenerować link afiliacyjny, jak umieszczać lub wrzucać w odpowiednie miejsca w sieci?
 • Robienie stron internetowych bez wiedzy programistyczne, bez wiedzy informatycznej, bez szczególnych umiejętności na komputerze. Tworzenie własnej strony WWW nigdy nie było tak proste. Wystarczy kilka kliknięć myszką, wykorzystanie graficznego interfejsu, aby zrobić stronę jak z klocków lego!
 • Nauczysz się tworzyć kampanie zarówno w takich popularnych serwisach jak Google, Facebook, ale nie tylko! Ta wiedza jest uniwersalna. W wielu innych platformach zasada tworzenia reklamy jest dokładnie taka sama.
 • Pokażę Ci wszystkie moje sztuczki, triki, techniki i strategie, które wypracowałem w ciągu ostatnich 7 lat – zarówno na polskim rynku, ale także amerykańskim.
 • Poznasz podstawowe schematy sprzedażowe, lejki sprzedażowe, a to wszystko po to, abyś zarabiał bez względu na produkt jaki promujesz.
 • Wiedza, którą tutaj znajdziesz jest uniwersalna. Z powodzeniem możesz ją zastosować do promocji innych przedsięwzięć – nie tylko w programach partnerskich, ale także sklepów online, aukcji internetowych, własnych produktów, czy innych przedsięwzięć.
 • Darmowe sposoby pozyskiwania ruchu. Zobaczysz jakie to proste, choć wymaga trochę więcej czasu.
 • Jakie są najczęstsze błędy początkujących i na co warto uważać…

42 opinie dla Jak zarabiać na Afiliacji? Jak zarabiać na polecaniu i programach afiliacyjnych?

 1. Barbara Sawicka (zweryfikowany)

  Bardzo dobry kurs, mnóstwo praktycznej wiedzy. Ciekawe przykłady kampanii. Pozdrawiam.

 2. Borys Wróblewski (zweryfikowany)

  Kurs ciekawy, wszystko dokładnie omówione i pokazane. Dodatkowo wiele ciekawych trików i wskazówek. Plus, że pokazane są również darmowe narzędzia, więc rozpoczęcie przygody z marketingiem nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

 3. Kacper Andrzejewski (zweryfikowany)

  Idealny kurs dla początkującej osoby – dużo się nauczyłem – dzięki

 4. Olga Borkowska (zweryfikowany)

  Bardzo ciekawe podejście do tematu. Dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie miałam w zasadzie pojęcia. Dziękuję i polecam!

 5. Mateusz Dąbrowski (zweryfikowany)

  Fajny, przystępny kurs. Jednak jak dla mnie zbyt łopatologicznie prowadzony, ale na pewno osoby całkowicie początkujący to docenią.

 6. Krzysztof Kwiatkowski (zweryfikowany)

  Rewelacyjny kurs z dużą dawką wiedzy. Absolutnie każdy, kto jest zainteresowany zarabianiem w modelu afiliacyjnym musi zacząć od tego kursu!

 7. Ludwik Wojciechowski (zweryfikowany)

  Kurs prowadzony krok po kroku, wiele praktyki, nawet teoria tutaj jest jak praktyka. Są też przykłady jak coś zrobić, także człowiek nie jest pozostawiony sam sobie jak na innych kursach.

 8. Dawid Mazur (zweryfikowany)

  Genialny kurs! Dużo „mięcha” i praktyki, w sumie to sama praktyka, która z pewnością każdemu początkującemu się przyda. Polecam z czystym sumieniem! 5/5

 9. Adrianna Sadowska (zweryfikowany)

  Szczegółowy i ciekawy kurs. Logiczny układ lekcji. POLECAM

 10. Przemysław Czarnecki (zweryfikowany)

  Dużo profesjonalnej wiedzy przekazanej w prosty sposób. Gorąco polecam 🙂

 11. Anita Przybylska (zweryfikowany)

  Bardzo profesjonalny kurs. Omówiony prostym językiem, krok po kroku, szczegółowo. Jestem bardzo zadowolona

 12. Bolesław Bąk (zweryfikowany)

  Co tu dużo pisać… Ten kurs jest po prostu GENIALNY.

 13. Bronisław Woźniak (zweryfikowany)

  Szczerze mówiąc na początku sceptycznie podchodziłem. Jednak kurs pomógł mi wygenerować pierwszą prowizję i nie sądziłem, że będzie aż tak ciekawy. Petarda! Polecam!

 14. Fryderyk Górecki (zweryfikowany)

  Dobry kurs, wszystkie potrzebne informacje dostępne.

 15. Rafał Wysocki (zweryfikowany)

  Bardzo merytoryczny kurs. Wytłumaczone krok po kroku, są przykłady, wiedza przekazywana w prosty sposób. Od 0 do marketera!

 16. Judyta Pawlak (zweryfikowany)

  Ciekawy, fajny kurs. Zwraca uwagę na ważne aspekty. Tłumaczy wszystko krok po kroku i przestrzega przed błędami i zagrożeniami. Brakuje takich kursów na rynku w PL.

 17. Jolanta Sadowska (zweryfikowany)

  Najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłam w życiu. Dobrze się słucha, a wiedza konkretna i przystępna bez względu na poziom. Widziałam wiele kursów, ale Łukasza są najlepsze!

 18. Antek Lis (zweryfikowany)

  Dobry kurs, praktyczna wiedza, jestem mega zadowolony z zakupu kursu.

 19. Cezary Kucharski (zweryfikowany)

  Jest OK, potężna dawka wiedzy w atrakcyjnej cenie.

 20. Józef Maciejewski (zweryfikowany)

  Bardzo dobre wskazówki! Z miłą chęcią wrócę do innych kursów, bardzo dobrze wszystko wytłumaczone.

 21. Dominik Pietrzak (zweryfikowany)

  Świetny kurs wyjaśniający krok po kroku tajniki zarabiania w marketingu afiliacyjnym. Bardzo dużo z niego wyniosłem i na pewno będę stosować w praktyce. Polecam!

 22. Eryk Michalak (zweryfikowany)

  Super kurs w rozsądnej cenie! Polecam.

 23. Filip Urbański (zweryfikowany)

  Kawał dobrej roboty! Dziękuję 😉

 24. Gabriel Lewandowski (zweryfikowany)

  Przeczytałem wiele artykułów na temat marketing afiliacyjnego. Jednak dopiero ten kurs pokazał mi krok po kroku wszystkie najważniejsze aspekty, które wcześniej mi umykały. Cieszę się z dobrze wydanych pieniędzy.

 25. Oskar Stępień (zweryfikowany)

  Dowiedziałem się z tego kursu więcej niż oczekiwałem kupując go. Z pewnością wrócę i kupię jeszcze jakiś kurs u Ciebie. To bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam i pozdrawiam!

 26. Dariusz Baran (zweryfikowany)

  W końcu jakieś konkrety odnośnie zarabiania w internecie. Zero lania wody, dużo przydatnych narzędzi i wskazówek.

 27. Aureliusz Kowalski (zweryfikowany)

  Bardzo dobry kurs.

 28. Łukasz Jaworski (zweryfikowany)

  Cóż za wartość w śmiesznie niskiej cenie! Idealnie

 29. Beata Krawczyk (zweryfikowany)

  Uważam, że kurs jest naprawdę bardzo dobry, szczególnie dla takich osób jak ja, które zaczynają przygodę w internecie. Mogę w 100% polecić ten kurs – dodam, że jest to opinia po przerobieniu całości kursu.

 30. Wiktoria Rutkowska (zweryfikowany)

  Konkretnie i na temat. Dużo technicznej i marketingowej wiedzy, a także szerokie informacje na temat dobrych praktyk. Z całą stanowczością POLECAM.

 31. Dorota Adamska (zweryfikowany)

  Super dykcja, szczegółowe ujęcia z ekranu, wyczerpująca treść. Jak na kurs dla początkujących – IDEALNY. Polecam i pozdrawiam.

 32. Aleksy Szczepański (zweryfikowany)

  Konkretnie i rzetelnie. Zdecydowanie godny polecenia. Na pewno zamówię inne kursy.

 33. Daniel Ziółkowska (zweryfikowany)

  Solidna dawka wiedzy, przykłady i praktyka. Wszystko wyjaśnione od A do Z, krok po kroku tak jak powinno to wyglądać w kursach. DUŻY PLUS za scalenie wiedzy i konkrety, a nie lanie wody jak u innych! Jestem na TAK!

 34. Julia Walczak (zweryfikowany)

  Szczerze miałam nadzieję na więcej. Więcej przykładów oraz więcej platform reklamowych krok po kroku. Jednak i tak uważam, że kurs jest bardzo dobry jak dla początkujących, na pewno wiele nowe wniesie też osobom, które miały już jakąś styczność z tematem.

 35. Zuza Sikorska (zweryfikowany)

  Genialny kurs i wiele cennych strategii i wskazówek. Szczególnie dla początkującej osoby. KONKRETY, które przebijają każdy inny kurs z tematyki zarabiania w sieci. Polecam

 36. Miłosz Piotrowski (zweryfikowany)

  Naprawdę dobry kurs, zarówno dla zielonych, początkujących, a także tych co już tam działają. Dobre tempo, tematy lekcji dobrze dobrane, ciekawe przykłady i szczegółowe instrukcje krok po kroku. Gdyby każdy kurs był taki… ehh marzenia! Polecam!

 37. Sylwia Szulc (zweryfikowany)

  Dużo ciekawych informacji. Polecam!

 38. Przemysław Krawczyk (zweryfikowany)

  Dziekuje Lukasz za wskazowki jak znalezc potencjalnego klienta. Polecam kurs

 39. Weronika Borkowska (zweryfikowany)

  Aktualne, przydatne informacje. Dla każdego, kto chociaż trochę chce spróbować.

 40. Piotr Walczek (zweryfikowany)

  Super kurs! Gorąco Polecam!

 41. Czesław Jasiński (zweryfikowany)

  Wiedza bardzo, bardzo praktyczna, wręcz brak teorii. Dobrze przekazana i wyjaśniona. Chyba każdy po tym kursie jest w stanie stworzyć całkiem zaawansowany system marketingowy, który będzie dobrze konwertować.

 42. Radek Kalinowski (zweryfikowany)

  Jest OK!

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Zaloguj się do panelu VOD